Wagnera Startups:

Wagnera Wide Web


Data: Projekt w trakcie tworzenia...

Wagnera Wide Web - mój szeroki blog o social media, nowych technologiach, sztuce i psychologi. Zapewne jeszcze wileu innych, pasjonujących dziedzinach naszego życia.

SocialPage - Poskładaj Swój Wizerunek!


Data: 01.2012 - 01.2014

Zakres prac: Całość (projekt autorski).

Strona była prezetnacją mojej oferty w zakresie obsługi portali społecznościowych (Social Media) oraz tworzenia stron internetowych (Web Page). Mimo, że na codzień nie pracuję już w tej branży, chętnie porozmawiam, doradzę lub po prostu odpowiem na Twoje pytania. Pisz więc śmiało! :))

AbstractLife - Abstrakcyjne dekoracje w Twoim domu


Data: 03.2009 - 08.2013

Zakres prac: Całość (projekt autorski).

Strona była prezentacją mojej twórczości, którą wykonywałem własnoręcznie. Dawała możliwość zamówienia tych prac, ich reprodukcji lub wykonania wzoru bezpośrednio na ścianach lokali prywatnych i/lub firmowych. www.AbstractLife.pl oraz www.facebook.com/AbstractLife - Zapraszam!Wagnera Products:

Grupa Artystyczna Teatr T.C.R.


Data: 04.2011 - aktulanie

Zakres prac: Założenie, grafika, personalizacja oraz prowadzenie strony na Facebook.

Grupę artystyczną Teatr T.C.R. tworzy zbieranina ludzi, bawiący się życiem i teatrem... Grupa Artystyczna Teatr T.C.R. została powołana do życia w kwietniu 2011 roku przez Piotra Kumora w trakcie trwania Tyskich Spotkań Teatralnych. Skład grupy to zgrany zespół zainteresowany tworzeniem, w każdym tego słowa znaczeniu.

W skład Grupy Artystycznej Teatr T.C.R. wchodzą: Alina Bachara, Piotr Kumor, Marcin Stachoń, Marcin Wagner (tak, ja).

Praca twórcza teatru obejmuje działania takie jak: performance, monodramy, akcje artystyczne oraz spektakle. www.facebook.com/TeatrTCR - Zapraszam!Tylko Na Topie Google+


Data: 05.2013 - aktulanie

Zakres prac: Identyfikacja wizualna oraz prowadzenie strony na Google+.

Tylko Na Topie Google+ (TNTG+) - strona promująca najciekawsze wpisy w serwisie Google+. Tymi z największą liczbą plusów lub rozwiniętymi dyskusjami pod wpisem.

TNTG+ na Google+ - Zapraszam!

Społeczności na Google Plus


Data: 12.2012 - aktulanie

Zakres prac: Moderacja społeczności.

Jestem wielkim fanem portalu społecznościowego od Google (Google+), dlatego stworzyłem kilka społeczności i dołączyłem do już istniejących jako moderator. Zapraszam i polecam!

"Social Media Polska"

"BLOGOWANIE - nie tylko dla początkujących"

"Polska"

"Tychy"

"Katowice"

Instagramers Silesia


Data: 05.2013 - aktulanie

Zakres prac: Założenie, grafika, personalizacja oraz prowadzenie strony na Facebook.

Instagramers to ogólnoświatowa akcja promująca twórczość użytkowników aplikacji Instagram. Pierwsza społeczność Instagramers narodziła się w Hiszpanii. Wszystkie społeczności jednoczą ludzi z konkretnego regionu, którzy pokazują swój świat w formie obrazów. Takich społeczności jest już kilkaset na całym świecie. W Polsce już kilkanaście + jedna ogólna "IgersPoland". Razem z Adrianem Wawrzyczkiem i Kubą Nagórskim zapraszamy na IgersSilesia! facebook.com/igersSilesia, instagram.com/igers_silesia oraz twitter.com/igers_silesia.#SocialSentencje


Data: 01.2013 - aktulanie

Zakres prac: Publikowanie na Tumblr, Twitter oraz LinkedIn

#SocialSentencje to projekt polegający na promowaniu (publikowaniu) ciekawych, wartych przemyśleń cytatów związanych z branżą social media, marketingiu i PR. www.SocialSentencje.tumblr.com oraz twitter.com/marcin_wagner - Zapraszam!

Motywuj Się!


Data: 01.2012 - 07.2013

Zakres prac: Odœwieżenie serwisu www. Zaprojektowanie i wykonanie logo. Założenie, grafika, personalizacja i prowadzenie brandpage na Facebook, Google Plus oraz Pinterest.

Motywacja, uczucia, radość życia, kariera, sukces - w obrazkach. www.MotywujSie.pl - (z)Motywuj Się teraz!

Z niewiadomych mi przyczn, serwis umiera śmiercią naturalną, a sama strona jak i jej profile zostały graficznie zniszczone.Kowalstwo Artystyczne Grzegorz Gębski


Data: 01.2013

Zakres prac: Strona internetowa typu wizytówka firmy.

"Każdy z nas jest kowalem własnego losu, ale nie każdy wie jak używać młotka, który trzyma w dłoni…"Metoda Silvy - Katarzyna Koźlińska


Data: 08.2012

Zakres prac: Wykonanie strony www. Założenie, grafika i personalizacja fanpage na Facebook. Zaprojektowanie i wykonanie drukowanych wizytówek. Wykonanie logo.

Katarzyna Koźlińska - wykładowca Metody Silvy, pasjonatka zagadnień metafizycznych i psychologicznych pragnąca uświadamiać ludziom, że mają w sobie moc i mogą wieść wspaniałe życie. www.MetodaSilvy.com oraz www.facebook.com/MetodaSilvy - Zapraszam!

Aktualnie właścicielka zmieniła identyfikację wizualną.

Kinematografia Rozwoju


Data: 09.2011

Zakres prac: Całość (projekt autorski). Strona WWW + Facebook Page.

W ostatnich czasach nastąpił wielki przyrost wiedzy na temat świadomego kreowania własnej rzeczywistości, powstało wiele filmów które informują, uczą i pokazują jak żyć. W swoim życiu postanowiłem propagować i rozpowszechniać te informacje - dlatego zachęcam Cię, wejdź, zobacz i przemyśl! www.KinematografiaRozwoju.wordpress.com oraz www.facebook.com/KinematografiaRozwoju - Zapraszam!Esencje Sentencji


Data: 05.2010

Zakres prac: Całość (projekt autorski). Strona WWW + Facebook Page.

Esencje Sentencji to strona na której zbieram i opisuję "narzędzia" rozwoju duchowego i osobistego takie jak: medytacje, afirmacje czy praca z naszą podświadomością. Chcesz dowiedzieć się więcej - wejdź i zobacz! www.Sentencje.wordpress.com oraz www.facebook.com/EsencjeSentencji - Zapraszam!

Aktualnie prowadzenie strony zostało zawieszone.Chomik MarWag987


Data: 10.2011

Zakres prac: Założenie oraz personalizacja konta.

Jeśli studiujesz na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, ten chomik będzie Twoim najlepszym przyjacielem! Ponadto w chomiku tym znajdują się linki do wszystkich filmów opisanych na stronie "Kinematografi Rozwoju", opisanej powyżej. www.chomikuj.pl/marwag987 - Zapraszam!Oraz klika innych...

Pracowałem przy tworzeniu strategii, wizerunku czy poprostu cententu dla różnych marek/osób lub miejsc. Potrzebujesz logo lub przemyślanej strategi działań w social media? A może potrzebujesz rysunku CAD? Napisz do mnie! :)

Powyższe projekty, to te które zrealizowałem w sieci i są w niej widoczne. Powyższe portfolio nie pokazuje moich innych projektów, jak np kontstrukcji w programach CADowiskich. Powyższa lista nie obrazuje więc wszystkich aspektów mojej osoby. Jeśli chcesz więcej informacji o mnie, przejdź na www.MarcinWagner.pl.« WAGNERA.pl
2013 (C) Copyrights by Marcin Wagner | www.WAGNERA.pl